CBMCAktivitātesMateriāliPartneriKontakti

 

Pirmdienas Manna

Jaunākās publikācijas

26

okt
2020

Absolvējot neveiksmju skolu

Autors: Roberts Dž. Tamasi

Deniss Vaitlijs (Denis Waitley), motivējošs lektors, konsultants un rakstnieks, piedāvāja šādu skatījumu: "Neveiksmei jābūt kā mūsu skolotājai, nevis mūsu kapracim. Neveiksme ir kavēklis, nevis sakāve. Tā ir īslaicīgs apbraucamais ceļš, nevis strupceļš. Mēs varam izvairīties no kļūdīšanās tikai tad, ja neko nerunājam, neko nedarām un nekas neesam."

Vairāk...

19

okt
2020

Kad dzīve jūs noliek uz "pauzes"

Autors: Džims Lenglijs

Līdzīgi, kā mūsu elektroniskajām ierīcēm un programmām ir pauzes iespējas, lai mēs varētu kontrolēt tempu, Dievs bieži lieto dievišķo "pauzes" taustiņu pasaulē, kurā dzīvojam. Iespējams, jums šādā nolūkā kalpoja COVID-19 ierobežojumi. Pat, ja paši to neapzināmies, Viņš lieto apkārtējos apstākļus, lai mūs izvestu cauri nemierīgajiem ūdeņiem.

Vairāk...

12

okt
2020

"Radošas berzes" atmosfēras radīšana

Autors: Roberts Dž. Tamasi

Nesen lasīju biznesa konsultanta un trenera Tima Kaita (Tim Kight) komentārus sociālajos medijos. Neesmu viņu nekad saticis, bet novērtēju viņa precīzo, praktisko domāšanas veidu. Tas, par ko viņš rakstīja bija "radošā berze" jeb, citiem vārdiem sakot, "nepiekrišanas vērtīgums". Fakts, ka radošā berze netiek atbalstīta daudzās vidēs, ir bēdīgs, jo šī doma nebūt nav jauna.

Vairāk...

5

okt
2020

Paškontroles nozīmīgums

Autors: Riks Boks

Pirms vairākiem gadiem konsultēju ar poligrāfijas nozari saistītu klientu. Es biju izbrīnīts, kad uzzināju, ka divi no galvenajiem partneriem nopietni apsver papildus savam biznesam iegādāties virtuļu izgatavošanas franšīzi. Kas gan virtuļiem kopīgs ar drukāšanu? Veiksmīgā kārtā es spēju viņus pārliecināt, ka šī ideja nav laba.

Vairāk...

28

sep
2020

Un tagad dažas ļoti labas ziņas

Autors: Džims Matiss

Viena no labajām ziņām ir tā, ka Venēcijas kanālos ūdens pirmo reizi simtiem gadu laikā ir kļuvis dzidrs. Ziņās teikts, ka varot saskatīt pat dibenu. Lielajās pilsētās gaisa kvalitāte ir būtiski uzlabojusies, jo samazinājusies satiksmes intensitāte. Tāpat samazinājies siltumnīcas efektu izraisošo gāzu daudzums, kas, pēc zinātnes ekspertu viedokļa, var ietekmēt klimata izmaiņas.

Vairāk...

21

sep
2020

Kad Dievs vēlas jūs sūtīt, vai jūs iesiet?

Autors: Roberts Dž. Tamasi

Pirms dažām nedēļām mans draugs Serdžio Fortes rakstīja par "komforta zonu", kurā mēs acīmredzami jūtamies ērti. Kā jūs jūtaties, ja no jums prasa ko vairāk, ārpus jūsu komforta zonas? Kā ir tad, kad jūtat, ka Dievs jūs virza nepazīstamā virzienā, vaicājot darīt ko tādu, ko iepriekš nekad neesat darījuši, iespējams, pat tādu, ko darīt jūtaties absolūti nekvalificēts?

Vairāk...

Lai pieteiktos nedēļas rakstam Pirmdienas Manna, aizpildiet pieteikuma formu lapas lejas daļā.

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

 

 

 

 

© 2020 CBMC Latvija

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

© 2020 CBMC Latvija