CBMCAktivitātesMateriāliPartneriKontakti

 

Pirmdienas Manna

Jaunākās publikācijas

15

jūl
2024

Mēs esam vidējais no mūsu pieciem tuvākajiem draugiem

Autors: Džims Matiss

Bieži saka, ka mēs esam vidējais no mūsu pieciem tuvākajiem draugiem. Es nezinu, vai reālie dati var pamatot šo apgalvojumu, bet šķiet, ka tā tas varētu būt. Mums ir tendence pavadīt laiku kopā ar cilvēkiem, kuri ir līdzīgi mums. Iespējams, ka mūsu labākajiem draugiem ir līdzīga izglītība kā mūsējā un līdzīga finansiālā situācija.

Vairāk...

8

jūl
2024

Ieguldot laiku, lai rūpētos, klausītos un sazinātos

Autors: Roberts Dž. Tamasi

Visu savu karjeru esmu pavadījis komunikācijas jomā - vispirms kā laikraksta redaktors, pēc tam žurnāla redaktors, publikāciju un komunikāciju direktors, grāmatu autors un redaktors - komunikācijas māksla un sarežģītība mani vienmēr ir fascinējusi. Lai nodotu savus vēstījumus, mēs izmantojam neskaitāmus līdzekļus.

Vairāk...

1

jūl
2024

Apsvērumi pirms uzņēmuma slēgšanas

Autors: Riks Boks

Tas kļūst īpaši izaicinoši, kad ticīgiem cilvēkiem, kas apņēmušies ievērot Bībeles vērtības un principus, ir jāsaskaras ar iespēju pārtraukt savu uzņēmējdarbību, neskatoties uz viņu labākajiem centieniem, lūgšanām un paļaušanos uz Dieva nodrošinājumu. Dažreiz tas ir nepieciešams. Bet izlemt, kad un vai slēgt uzņēmumu, vienmēr ir grūti.

Vairāk...

24

jūn
2024

Ienest bijību pret radīšanu darba vietā

Autors: Erenia Mendoza

Savos pētījumos par emocijām un sociālo mijiedarbību Kalifornijas-Bērklija universitātes psiholoģijas profesors Dr. Dahers Keltners uzsver, cik vērtīgi ir izmantot stresa samazinātāju, ko daudzi no mums pat neņem vērā: Dabu. Keltnera pētījums atklāj būšanas dabā tiešo ietekmi uz cilvēku kardiovaskulāro un cerebrālo sistēmu.

Vairāk...

17

jūn
2024

Mēs visi esam "ietekmē" - izvēlies labu

Autors: Roberts Dž. Tamasi

Viena no sliktākajām lietām, kas var notikt, vadot mehānisko transportlīdzekli, ir minēta braukšana "ietekmē". Tas parasti attiecas uz transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā vai narkotisko vielu intoksikācijā. Bet mūs var ietekmēt arī viedtālruņi, našķēšanās, vai pat iesaistīšanās pārāk aktīvā sarunā ar pasažieri.

Vairāk...

10

jūn
2024

Tik ļoti nepieciešams svaigs skatījums uz vadīšanu

Autors: Filips Strable

Uzņēmēji un mazo uzņēmumu īpašnieki - pat vidēju un lielu uzņēmumu vadītāji - mēdz ciest no vienas un tās pašas problēmas: viņi vēlas kontrolēt visus lēmumus savā uzņēmumā. Priekšniekiem bieži rodas iespaids, ka viņi šodien ir sasnieguši savu stāvokli, pateicoties izcilajām lēmumu pieņemšanas prasmēm.

Vairāk...

Lai pieteiktos nedēļas rakstam Pirmdienas Manna, aizpildiet pieteikuma formu lapas lejas daļā.

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

 

 

 

 

© 2024 CBMC Latvija

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

© 2024 CBMC Latvija