CBMCAktivitātesMateriāliPartneriKontakti

 

Pirmdienas Manna

Jaunākās publikācijas

14

sep
2020

Noasa škirsta mācība dzīvei un darbam

Autors: Kens Korkovs

Esiet godīgi, vai uzsākot 2020. gadu jūsu mērķu sarakstā bija: "Lietas ko izdarīt koronovīrusa pandēmijas laikā"? Ja jūs to izdarījāt, es iesaku jums ieplānot ceļojumu uz Marsu, jo gada sākumā vēl neviens no mums nezināja par COVID-19 un tā globālo izplatīšanos.

Vairāk...

7

sep
2020

Vadītājs kā iedvesmotājs

Autors: Riks Boks

Prestižais Galupa sabiedriskās domas pētījumu institūts, kas dibināts vairāk nekā pirms 80 gadiem, izdeva grāmatu ar nosaukumu "It’s the Manager" (Tas ir vadītājs). Saskaņā ar Wall Street Journal rakstu par šo grāmatu Galupa pētījums ir izdarījis visbūtiskāko un izskaidrojošāko atklājumu savā 80 gadu vēsturē.

Vairāk...

31

aug
2020

Raksturs - pārskatīta profesionālā kvalitāte

Autors: Roberts Dž. Tamasi

Leģendārais koledžu basketbola komandu treneris Džons Vudens (John Wooden), teica, ka, ja viņam būtu jāizšķiras starp labu reputāciju vai spēcīgu raksturu, viņš vienmēr izvēlētos pēdējo: "Esiet vairāk norūpējušies par savu raksturu, nevis reputāciju, jo raksturs nosaka to, kas jūs patiesībā esat, kamēr reputācija drīzāk parāda to, ko par jums domā citi."

Vairāk...

24

aug
2020

Cerības meklēšana šķietamas bezcerības laikos

Autors: Džims Lenglijs

Bez šaubām, mēs dzīvojam nemierīgos laikos. Globāla pandēmija, sociālie nemieri, burbuļi ekonomikā, ekstrēmi laika apstākļi, tas viss daudziem cilvēkiem liek būt vairāk ar rūpēm - viņi cīnās ar bezcerības sajūtu. Šādos apstākļos ir divi primārie veidi, kā reaģēt: mēs varam grimt izmisumā, vai arī atzīt grūtību esamību un lietot tās kā iespējas izaugsmei.

Vairāk...

17

aug
2020

Minūte pusgada mērķa izvērtēšanai?

Autors: Džims Matiss

Ne katrs ir dedzīgs uzstādīt mērķus, īpaši, ja tie liekas tālu nesasniedzami. Mērķa nesasniegšana, var atņemt drosmi. Tādēļ, ja tos vispār uzstāda, daži cilvēki cenšas izvirzīt mērenus mērķus, tādus, kurus var izpildīt. Tas veicina motivāciju. Tas ļauj izvairīties no sarūgtinājuma. Bet tas arī nogalina iespējamību, ka sasniegsim kaut ko lielu.

Vairāk...

10

aug
2020

Jūsu mērķis - autoritāte vai vadīšana?

Autors: Roberts Dž. Tamasi

Konsultants Tims Kaits (Tim Kight) saka: "Jūsu organizācija jūs izvirza autoritātes pozīcijā, bet tikai jūs pats varat sevi izvirzīt līdera pozīcijā." Amata nosaukums un pilnvaras, kas nāk kopā ar to, kādu nepadara par patiesu līderi vairāk nekā ieiešana garāžā nepadara par auto. Patiesu līdera autoritāti nopelna, nevis saņem.

Vairāk...

Lai pieteiktos nedēļas rakstam Pirmdienas Manna, aizpildiet pieteikuma formu lapas lejas daļā.

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

 

 

 

 

© 2020 CBMC Latvija

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

© 2020 CBMC Latvija