CBMCAktivitātesMateriāliPartneriKontakti

 

Pirmdienas Manna

Jaunākās publikācijas

28

nov
2022

Vai esat kādreiz domājuši, kā jūs nokļuvāt tur, kur esat?

Autors: Roberts Dž. Tamasi

Vai esat kādreiz apstājies, lai pārdomātu šķietami nejaušos notikumus, kas ir veicinājuši to, kur jūs profesionāli atrodaties šobrīd? Neatkarīgi no tā, vai mēs tikai sākam karjeru, esam tās vidū vai tuvojamies profesionālās dzīves noslēgumam, to, kā mēs nonācām pašreizējā brīdī, ir ietekmējuši daudzi faktori.

Vairāk...

21

nov
2022

Diena, kad pietrūka pateicības

Autors: Mats Bels

Atcerieties vienu no lielākajām dāvanām, ko esat saņēmis. Varbūt, kad jūs ļoti uztraucāties par kādu situāciju un virknē apstākļu jūs joprojām nevarat saprast, kā problēma tika atrisināta. Pateicības diena ir īpaša diena, kas paredzēta, lai atcerētos visu, par ko mēs jūtamies pateicīgi, bet kāpēc mums vajadzētu ierobežot savu pateicību līdz vienai dienai?

Vairāk...

14

nov
2022

Tiekšanās pēc kvalitātes it visā

Autors: Džims Matiss

Raksts nesenā biļetenā atgādināja lasītājiem, ka "Tas, kā mēs darām kaut ko atsevišķu, ir tas, kā mēs darām visu". Tāpēc mēs varam spriest par restorānu pēc tā, cik tīra ir grīda, vai arī ārdurvju krāsojums. Darīt labāko, ko mēs varam katrā mūsu dzīves jomā, vajadzētu būt gan ieradumam, gan dzīvesveidam.

Vairāk...

7

nov
2022

Mazā uzņēmuma priekšrocības

Autors: Riks Boks

Es personīgi priekšroku dodu darbam mazos uzņēmumos to priekšrocību dēļ, ko tie var piedāvāt. Esot maza uzņēmuma īpašnieks ar pilnvarām pieņemt lēmumus par klientiem, jūs būtībā esat kā "karalis". Būtu gudri šo priekšrocību popularizēt potenciālajiem klientiem.

Vairāk...

31

okt
2022

Neatlaidības trūkums un tā smagās sekas

Autors: Roberts Dž. Tamasi

Vai esat ievērojuši, cik viegli ir uzsākt dažādus centienus, bet cik bieži tos ir grūti pabeigt? Tas ir viens no iemesliem, kāpēc uzņēmumi cieš neveiksmi. Kādam ir spoža ideja un viņš sāk jaunu uzņēmumu ar lielu entuziasmu, bet tad rodas likstas, kam seko vilšanās un sakāve. Durvis, kas ar tik lielām cerībām bija atvērtas, pēkšņi aizcirtušās ciet.

Vairāk...

24

okt
2022

Izvarīšanās no atkarības slazda

Autors: Kens Korkovs

Pārtikas kuponu programma ASV lepojas ar to, ka izplata visu laiku lielāko bezmaksas maltīšu un pārtikas kuponu apjomu - vairāk nekā 46 miljoniem cilvēku. Tikmēr Nacionālā parka dienests nacionālo parku apmeklētājiem izsaka šādu lūgumu: "Lūdzu, nebarojiet dzīvniekus." Viņu skaidrojums ir tāds, ka "dzīvnieki kļūs atkarīgi no pienesumiem un neiemācīsies rūpēties par sevi".

Vairāk...

Lai pieteiktos nedēļas rakstam Pirmdienas Manna, aizpildiet pieteikuma formu lapas lejas daļā.

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

 

 

 

 

© 2022 CBMC Latvija

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

© 2022 CBMC Latvija