CBMCAktivitātesMateriāliPartneriKontakti

 

Pirmdienas Manna

Jaunākās publikācijas

23

mai
2022

Grūtības - iespējas vai šķēršļi?

Autors: Frics Klamps

Es bieži dzirdu cilvēkus sakām, ka, ja ļausi Dievam kontrolēt tavu dzīvi, viss būs brīnišķīgi. Tomēr tā nav mana pieredze; Kopš kļuvu ticīgs, esmu piedzīvojis grūtākos laikus savā dzīvē. Mani izaicinājumi, ar kuriem esmu saskāries, kopš kļuvu par Jēzus sekotāju, bija daudz grūtāki nekā lidojumi virs Ziemeļvjetnamas.

Vairāk...

16

mai
2022

Uzticības nozīme tirgus vidē

Autors: Džeimss D. Firnštāls

Savas karjeras laikā kā starptautisks baņķieris un vēlāk kā starptautiska ražošanas uzņēmuma finanšu direktors, es uzzināju, ka raksturam ir nozīme daudzu iemeslu dēļ. Faktiski raksturs, kas sastāv no uzticamības, godīguma un mīlestības darbā, var būt vissvarīgākie panākumu gūšanas faktori karjerā.

Vairāk...

9

mai
2022

Kas ir patiesība? Vai tas vispār ir temats diskusijām?

Autors: Roberts Dž. Tamasi

"Kas ir patiesība?" Šo jautājumu, gadsimtiem ejot, ir uzdevuši nesaskaitāmi cilvēki. Tas ir par pamatu sarunām gan filozofiem, gan sociologiem, gan padomniekiem, gan rakstniekiem un pat biznesa un profesionālās vides cilvēkiem. It kā "patiesība" būtu vienmēr mainīgs lielums uz filozofijas bufetes.

Vairāk...

2

mai
2022

Tiecoties darba vietā uz "R.A.R.E." vadīšanu

Autors: Riks Boks

Strādājot valsts sektorā, grāmatvedībā, vadītājai šķita, ka esmu iedragājis viņas autoritāti. Tā vietā, lai man aizrādītu personīgi, es tiku iesaukts viņas birojā, lai partneris un šī vadītāja varētu mani pazemot un noniecināt. Ja viņa būtu palikusi draudzīga, es būtu guvis vajadzīgo mācību un izlabojis savu rīcību.

Vairāk...

25

apr
2022

Apzināta izpratnes attīstīšana

Autors: Džims Lenglijs

Uztveres spēja ir īpašība, kas mūsdienās biznesa un profesionālajā pasaulē novērojama diezgan reti. Šajos laikos, kad šķiet, ka visur, kur skatāmies, redzam pierādījumus morālai lejupslīdei, būtu prātīgi apsvērt veidus, kā apzināti attīstīt izšķirtspēju jeb izpratni.

Vairāk...

18

apr
2022

Neviens no mums nav tik gudrs kā mēs visi kopā

Autors: Roberts Dž. Tamasi

Kāds mans kolēģis to mēdza rezumēt šādi: "Neviens no mums nav tik gudrs kā mēs visi." Jo mums katram ir savas stiprās puses un kompetences jomas. Pa vienam mēs varam paveikt nedaudzas labas lietas; bet apvienojoties dažādiem cilvēkiem, kuri labprāt pievieno savas spējas, un jūs varat pāriet no laba darba uz tīru šedevru.

Vairāk...

Lai pieteiktos nedēļas rakstam Pirmdienas Manna, aizpildiet pieteikuma formu lapas lejas daļā.

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

 

 

 

 

© 2022 CBMC Latvija

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

© 2022 CBMC Latvija