CBMCAktivitātesMateriāliPartneriKontakti

 

Pirmdienas Manna

Jaunākās publikācijas

15

apr
2024

Nekļūt pārņemtam ar mīlestību uz naudu

Autors: Džims Lenglijs

Nauda pēc savas būtības nav ļaunums, bet mīlestība uz naudu var izraisīt ļaunumu visdažādākajos veidos. Nav nekas nepareizs, ja jums ir nauda vai vēlme to nopelnīt, lai apmierinātu mūsu fiziskās vajadzības, izveidotu biznesu vai iegādātos lietas, kuras mēs vēlamies. Tomēr, kad tas kļūst gan par mūsu mērķi, gan par mūsu dievu, mums ir ļoti liela problēma.

Vairāk...

8

apr
2024

Kontroles sajūta - realitāte vai ilūzija?

Autors: Roberts Dž. Tamasi

Jūs ierodieties darbā saskaņā ar grafiku, prātā jau pārdomājot savus dienas plānus: sanāksmes, termiņus, konkrētus uzdevumus vai projektus, pie kuriem vēlaties strādāt vai beidzot pabeigt. Jūs jūtaties, ka kontrolējat pilnīgi visu. Līdz brīdim, kad saprotat, ka nē. Viena no dzīves un darba noteiktībām ir tā, cik lietas var būt neskaidras.

Vairāk...

1

apr
2024

Jūsu komandas vajadzību noteikšana un apmierināšana

Autors: Riks Boks

Lielākās hipotēku korporācijas augstākais vadītājs, Stīvens Felans, konferencē runāja par sava uzņēmuma pieeju, rūpējoties par saviem komandas locekļiem. Uzņēmums tika secinājis, ka visiem darbiniekiem darba vietā ir trīs kopīgas vajadzības: 1) draugi darbā, 2) draugi krīzes laikā un 3) mērķis, kas jāsasniedz viņu darbā.

Vairāk...

25

mar
2024

Kāda ir jūsu "go-to" stratēģija?

Autors: Dans Britons

Esmu izbaudījis daudzus sporta veidus, bet mans favorīts ir lakross, gan kā dalībniekam gan skatītājam. Šis sporta veids man arī ir mācījis par dzīvi. Piemēram: izmantojot "go-to" (doties uz) manevru. Kad lakrosa spēles iznākums bija uz robežas un mūsu komandai vajadzēja gūt vārtus, es centos izpildīt savu "go-to" manevru, ko es saucu par "roll dodge".

Vairāk...

18

mar
2024

Kas ir jūsu misijas sirds?

Autors: Roberts Dž. Tamasi

Gadu gaitā esmu strādājis ar vairākiem uzņēmumiem un organizācijām dažādās lomās. Lielākajai daļai no viņiem ir bijušas skaidri noteiktas misijas. Daži pat izdrukāja un parādīja savus misijas paziņojumus stratēģiskās vietās ap savām telpām, lai kalpotu kā nepārtraukts atgādinājums ar atbildēm uz tādiem jautājumiem kā: "Kāpēc mēs esam šeit?", "Ko mēs darām?" un "Kāpēc mēs to darām."

Vairāk...

11

mar
2024

Cik svarīgi ir kalpot citiem

Autors: Džims Matiss

Daudzos uzņēmējdarbības veidos klientu apkalpošana ir tā, kas vienus atšķir no konkurentiem. Kad viņi sāk izmantot ārpakalpojumus "klientu apkalpošanai" vai pieprasa zvanītājiem iziet cauri nebeidzamam lokam, lai reģistrētu sūdzības vai lūgtu palīdzību, viņi, iespējams, rada apstākļus neveiksmei.

Vairāk...

Lai pieteiktos nedēļas rakstam Pirmdienas Manna, aizpildiet pieteikuma formu lapas lejas daļā.

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

 

 

 

 

© 2024 CBMC Latvija

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

© 2024 CBMC Latvija