CBMCAktivitātesMateriāliPartneriKontakti

 

Pirmdienas Manna

Jaunākās publikācijas

19

nov
2018

Pateicieties - par visu

Autors: Roberts Dž. Tamasi

Pateicības diena ASV tradicionāli norisinās novembra ceturtajā ceturtdienā. Tas nozīmē, ka šogad tā būs 22. novembrī, kas ir agrāk nekā jebkad iepriekš. Tas savukārt nozīmē divas lietas, ka tā saucamā "Ziemassvētku sezona", kas ilgst no Pateicības dienas līdz Ziemassvētkiem, būs maksimāli gara un formālā brīvdiena dod mums startu pārdomām, par ko mums jājūtas pateicīgiem un jāizsaka pateicība.

Vairāk...

12

nov
2018

"Mākslas klausīties" spēks

Autors: Džims Matiss

Ir grūti uzklausīt cilvēkus, ja visu laiku esam aizņemti ar runāšanu. Viens no iemesliem, kādēļ mums klausīšanās sagādā grūtības, ir tas, ka fokusējamies uz to, ko atbildēsim. Bet, ja aktīvi klausāmies, var izrādīties, ka tas, ko gribējām teikt, ir nepareizi vai pat vispār nav jāsaka. Iespējams, ka iemesls, kāpēc Dievs mums deva divas ausis un tikai vienu muti, ir tas, ka mums divreiz vairāk laika jāveltī, lai klausītos nekā runātu.

Vairāk...

5

nov
2018

Ko veiksmīgie vadītāji dara savādāk

Autors: Riks Boks

Veiksmīgi vadītāji savā līdera lomā meklē iespējas pilnībā izprast organizācijas visus aspektus. "Iemesti" jaunajā lomā, viņi investē laiku, studējot tendences un iegūstot izpratni par kontekstu, tādējādi spējot labāk kalpot savām organizācijām. Veiksmīgi vadītāji ir iemācījušies pateikt "nē" tik bieži, ka viņiem pietiek laiks svarīgām izvēlēm. Panākumus gūstoši vadītāji zina, ka kontakti ar citiem, ciešas attiecības un uzticēšanās ir absolūta nepieciešamība.

Vairāk...

29

okt
2018

Laiks: Draugs vai ienaidnieks?

Autors: Roberts Dž. Tamasi

Darījumu un profesionālajā vidē, tāpat kā citās dzīves sfērās, ir laika paradokss. Tuvojoties neizmaināmam gala termiņam, šķiet, ka laiks skrien un mūsu stresa līmenis pieaug. Bet tad, kad nepacietīgi gaidām kādu svarīgu lēmumu, iespējams, paziņojumu par paaugstinājumu, vai brīdi, kad svarīgs potenciālais klients parakstīs vienošanos, laika ritums būtiski palēninās.

Vairāk...

22

okt
2018

Būt cilvēkam ar pozitīvu ietekmi

Autors: Džims Lenglijs

Vairākus gadus atpakaļ es apmeklēju CBMC konferenci, kurā galvenais lektors bija dr. Tims Elmorī, bestselleru autors, starptautisks lektors un organizācijas Growing Leaders dibinātājs un prezidents. Šī bezpeļņas organizācija palīdz jaunajiem vadītājiem, ticot, ka katram cilvēkam kopš dzimšanas ir vadītāja kvalitātes. Elmorī piedāvāja deviņus principus, kurus uzskata par būtiskiem mentorēšanas procesā, principus, kurus mums katram vajadzētu pārdomāt, jo mēs visi mācām jauniešiem, kā pieaugt ticībā.

Vairāk...

15

okt
2018

Gaidu pārsniegšanas vērtība

Autors: Roberts Dž. Tamasi

Biznesā man ir bijis prieks sadarboties ar vairākiem uzņēmumiem, kuros ir uzsvērta vēlme un mērķis "pārsniegt gaidas". Viņi grib būt pārliecināti, ka izdarījuši vairāk, nekā paredzējusi vienošanās. Viņi vēlas, lai katram klientam pieredzētais tik ļoti paliktu atmiņā, ka tas gribētu darījumu atkārtot. Un ne tikai tas, šāds pakalpojuma izpildījums un "apmierinātais klients" praktiski garantē labas atsauksmes un rekomendācijas.

Vairāk...

Lai pieteiktos nedēļas rakstam Pirmdienas Manna, aizpildiet pieteikuma formu lapas lejas daļā.

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

 

 

 

 

© 2018 CBMC Latvija

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

© 2018 CBMC Latvija