CBMCAktivitātesMateriāliPartneriKontakti

 

Pirmdienas Manna

Jaunākās publikācijas

1

mar
2021

Ieguvumi, patiesu diženumu meklējot

Autors: Riks Boks

Daži saistītu diženumu ar liela materiālā labuma apjoma gūšanu. Citi varētu teikt, ka, lai būtu liels, būtu jāiegūst augsts statuss vai slava indivīda izvēlētajā darbības jomā. Vēl citiem diženums saistās ar kļūšanu par galveno varoni prestižu izdevumu rakstos vai slavenību, kuru intervē TV šovos vai izmanto kā "seju" produktu komercreklāmās.

Vairāk...

22

feb
2021

Tiek meklēts: Organizācijas vīzija

Autors: Dr. Stefans R. Greivs

Mums ir jāiztēlojas - jāiztēlojas, kas var būt. Iztēle var kalpot par mēslojumu cerībai. Efektīvi vadītāji rada organizatorisku vīziju. Vienā no savām grāmatām Pīters Bloks (Peter Block) rakstīja: "Vīzija nav ceļa karte, bet kompass." Iespējams, es varu jūs pavērst pareizajā virzienā, lai jūs izstrādātu vīziju savai organizācijai un tās cilvēkiem.

Vairāk...

15

feb
2021

Ja jums nepieciešams kuģis, kādēļ gan to neuzbūvēt?

Autors: Roberts Dž. Tamasi

Mēs runājam par cilvēkiem, kuri piedzīvoja lielu izrāvienu, kad "iespēja pieklauvēja pie durvīm". Bet, ja nu tai brīdī, kad "iespēja klauvē", mēs esam diendusā? Esam iznesuši atkritumu spaini? Vai esam kādā, ar hobiju saistītā aktivitātē?

Vairāk...

8

feb
2021

Laika un pieredzes perspektīvas

Autors: Džims Matiss

Pirms vairākiem mēnešiem, savā 72. dzimšanas dienā, es atskatījos uz pagājušo: esmu piedzīvojis to, kā Zeme 72 reizes apriņķojusi Sauli. Par pagājušos septiņdesmit gados notikušajām izmaiņām ir rakstīts ļoti daudz. Ir mainījušās tehnoloģijas praktiski visās saskarsmes jomās. Tomēr tā vietā, lai kavētos pie pārmaiņām, es iedziļināšos svarīgās lietās, kuras nav mainījušās.

Vairāk...

1

feb
2021

Nākotnes vīzijas iepriekš nepieredzētos laikos

Autors: Riks Boks

Cienījamā aizgājušo gadu žurnālā "Saturday Evening Post" pirmais automobiļu ražotājs Aleksandrs Vintons (Alexander Winton) rakstīja par savu pieredzi par to, kā viņš 19. gadsimta 90-tajos gados tika izsmiets. Vintons apgalvoja, ka viņa baņķieris viņu pamatīgi kritizēja, mudinot beigt runāt par "trakajām idejām", ka kādu dienu auto pārspēs zirgus kā primārais pārvietošanās veids.

Vairāk...

25

jan
2021

Pārvarot "aiz aizkara" notiekošo

Autors: Kens Korkovs

Pirms vairākiem gadiem biju ekskursijā gaļas pārstrādes rūpnīcā. Pēc tam, kad pirmo reizi redzēju, kā pagatavo hotdogus, man bija nepieciešams vairāk nekā gads, līdz varēju apēst nākamo. Ir interesanti redzēt, kas patiesībā notiek mums it kā labi zināmu lietu aizkulisēs un tad vērot, kā mēs reaģējam.

Vairāk...

Lai pieteiktos nedēļas rakstam Pirmdienas Manna, aizpildiet pieteikuma formu lapas lejas daļā.

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

 

 

 

 

© 2021 CBMC Latvija

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

© 2021 CBMC Latvija