CBMCAktivitātesMateriāliPartneriKontakti

 

Pirmdienas Manna

Jaunākās publikācijas

11

feb
2019

Profesionāli vai garīgi, laiks "pārstādīties"?

Autors: Džims Matiss

Izaudzēt veselīgu augu ne vienmēr ir viegls uzdevums. Vāja ziedēšana, ātri izžūstoša augsne, panīkušas vai pat birstošas lapas norāda uz stresu. Augi dod šādus signālus, jo nespēj uzņemt pietiekamu daudzumu barības vielu un mitruma ar patreizējo sakņu situāciju. Bieži vien risinājums ir vienkārši pārstādīt augu jaunā podā - pārstādīt citos apstākļos, kuri ir labvēlīgāki vispārējam veselīgumam un augšanai. Šis "pārstādīšanas" princips piemērojams ne tikai augiem, bet arī cilvēkiem.

Vairāk...

4

feb
2019

"īstajā laikā" nozīme

Autors: Riks Boks

Lai uzņēmējdarbība būtu veiksmīga, ir jāizpilda ļoti daudzi nosacījumi. Kvalitatīvs darbs un apkalpošana. Jaunu ideju realizācija. Efektīva vadīšana. Lielākoties, tie ir faktori, kurus varam ietekmēt. Tomēr ir viens faktors, kuru nereti palaižam garām. Īpašs, perfekts, īstais laiks. Vairums cilvēkiem ir noteikts laiks, kad dienas gaitā viņi jūtas visproduktīvākie un radošākie. Galvenais ir saprast, kad jūs esat visproduktīvākais un veikt pasākumus, lai šo laiku pasargātu no nevēlamiem traucējumiem.

Vairāk...

28

jan
2019

Kā darba rutīnu pārvērst "priekšnesumā"!

Autors: Roberts Dž. Tamasi

Esmu dzirdējis vairākus piemērus, kad darbinieki parastu darbu pārvērš patīkamā notikumā. Prātā nāk kāda sieviete no vietējās slimnīcas. Viņa sagaidīja vēža slimniekus, kuri ieradās uz kārtējo pārbaudi vai ķīmijterapijas kursu. Ar gaišu smaidu un enerģisku sveicienu viņa centās apmeklētāju noskaņojumu mainīt no drūma uz optimistisku. Skumji, bet šādi darbinieki ir tik labi pamanāmi tādēl, ka ir retums.

Vairāk...

21

jan
2019

Spriedze starp darbošanos un gaidīšanu

Autors: Kens Korkovs

Mana mamma un tēvs, abi bija koncentrējušies un motivēti. Viņi bija pārdzīvojuši Lielo Depresiju un nevēlējās, lai kādam no ģimenes būtu atkal jāpiedzīvo šādas sajūtas. Tādēļ uzcītīga darba vērtības - pat tāda, kas prasa ziedot citas lietas, - tika enerģiski iesakņotas mūsu domāšanā. Tomēr, kļūstot vecākam, arvien vairāk esmu iemācījies - mazāk paļauties uz savas miesas spēku.

Vairāk...

14

jan
2019

Kas jums būs palicis atmiņā pēc 20 gadiem?

Autors: Džims Matiss

Lufthansa aviolīniju žurnālā bija uzdots jautājums: "Kādus brīžus jūs joprojām atcerēsieties pēc 20 gadiem?" Nākamais jautājums bija par to, ko šobrīd spilgti atceramies no tā, kas notika pirms 20 gadiem. Es vienmēr cilvēkiem iesaku dokumentēt savas dzīves, labos brīžus un sliktos, ar fotogrāfijām, kuras var aplūkot arī pēc daudziem gadiem. Tomēr attēli, kas iespiedušies mūsu atmiņās, var būt tikpat vērtīgi, it īpaši, ja tie ietver patīkamas cilvēciskās attiecības.

Vairāk...

7

jan
2019

Kļūdainas komunikācijas riski

Autors: Riks Boks

Teiciens "Tas nav tas, ko jūs sakāt, bet TIEŠI TAS, ko jūs pateicāt" uzsver kļūdu, kura nereti tiek pieļauta komunikācijas procesā. Neņemot to vērā, var tikt nodarīti būtiski, pat postoši, zaudējumi biznesam, tāpat kā attiecībām. Kad mēs runājam par komunikāciju, mēs parasti fokusējamies uz teikto vai rakstīto, kā arī uz to, kā tas tiek pateikts. Tomēr tas, kas nav pateikts, var būt tikpat svarīgs, lai rezultāts būtu panākums vai neveiksme.

Vairāk...

Lai pieteiktos nedēļas rakstam Pirmdienas Manna, aizpildiet pieteikuma formu lapas lejas daļā.

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

 

 

 

 

© 2019 CBMC Latvija

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

© 2019 CBMC Latvija