CBMCAktivitātesMateriāliPartneriKontakti

 

Pirmdienas Manna

Jaunākās publikācijas

20

mai
2019

Amata prasmju izkopšanas spēks

Autors: Džims Matiss

Ir teikts, ka, ja esi pašnodarbinātais vai frīlansers, tev vismaz puse laika jāveltī savas amata prasmes uzspodrināšanai, mācoties jaunas lietas vai uzlabojot produktu. Veikalos bieži varam redzēt preces ar zīmi "Jauns un Uzlabots". Vai nebūtu labi, ka to pašu varētu teikt par sevi un to darbu, kuru darām?

Vairāk...

13

mai
2019

Pasaulei nepieciešams vairāk kovboju

Autors: Roberts Dž. Tamasi

Nerimstoša zinātkāre, kas ar to ir noticis? Kad mēs pārtraucām uzdot jaunus jautājumus un uzdrošināties meklēt uz tiem atbildes? Vai mums akli jāseko iepriekš nolemtajiem ceļiem, kuri nenoved ne pie kā jauna? Pasaulei nepieciešams vairāk izbrīna, pārsteigumu, domātāju ārpus rāmjiem, kuri alkst izaicinājumu. Pasaulei nepieciešams vairāk kovboju...

Vairāk...

6

mai
2019

"Par daudz vienā vietā" slazds

Autors: Riks Boks

Vai esat kādreiz dzirdējuši brīdinājumu: "Neliec visas olas vienā grozā?" Tas attiecas uz daudzām dzīves pusēm, bet jo īpaši uz biznesa vidi. Vienalga, vai tas būtu viens liels klients, kas uzņēmumam nes lielāko daļu peļņas, vai viens investors, uzsākot darbību, šāda situācija nozīmē flirtēt ar briesmām. Ja kaut kas šajās attiecībās noiet greizi, nepatikšanas var būt lielas.

Vairāk...

29

apr
2019

Vai ideja "kalpot citiem" tev ir par "zemu"?

Autors: Roberts Dž. Tamasi

Reizi pa reizei gadās izlasīt teicienu, kas man liek apstāties pārdomās un tad nolemt: "Jā, tas patiesi tā ir." Viens no tiem, kuru parakstījis autors "Anonīms", deklarēja: "Ja kalpošana tev ir par zemu, tad vadīšana tev ir par augstu." Līderis, kurš dzīvo ar domu kalpot citiem - tas ir līderis, kuram ir vērts sekot.

Vairāk...

22

apr
2019

Stāsts par divām bērēm

Autors: Dr. Stefens R. Greivs

Bēres ir veids, kā likt mums piebremzēt un izsvērt dzīves gaitu un mūsu dzīves prioritātes. Tās liek mums domāt par mūžīgo un dievišķo. Tās liek mums apturēt dzīves rutīnu un troksni, lai pārdomātu, vai dzīve iet tā, kā mēs gribam. Tās liek mums godināt cilvēkus vairāk nekā lietas un aktivitātes. Tās liek mums atskatīties, kas, savukārt, bieži vien var palīdzēt skatīties uz priekšu.

Vairāk...

15

apr
2019

Monumentālo mirkļu vērtība

Autors: Džims Lenglijs

Es lietoju terminu "monumentālie mirkļi", jo daudzos gadījumos, kas aprakstīti Rakstos Vecajā Derībā, Dievs Saviem cilvēkiem lika uzstādīt pieminekļus, lai tie kalpo kā piemiņa, atgādinājums nākamajām paaudzēm par Viņa labestību un mīlestību pret Savu tautu. Tie kalpoja kā pamudinājums Izraēlam "nekad neaizmirst", ko tas Kungs ir darījis.

Vairāk...

Lai pieteiktos nedēļas rakstam Pirmdienas Manna, aizpildiet pieteikuma formu lapas lejas daļā.

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

 

 

 

 

© 2019 CBMC Latvija

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

© 2019 CBMC Latvija