CBMCAktivitātesMateriāliPartneriKontakti

 

Pirmdienas Manna

Jaunākās publikācijas

20

mar
2023

Nekad neaizmirstiet savu "darba aprakstu"

Autors: Roberts Dž. Tamasi

Viens no visvērtīgākajiem, tomēr nepietiekami novērtētajiem dokumentiem gan cilvēku pieņemšanai darbā, gan vadīšanai ir darba apraksts. Tas gan darba devējam, gan darbiniekam, apraksta pienākumus, atbildību un gaidas kādam konkrētam darbam, lai abi skaidri saprastu, kas tiek sagaidīts rezultātā. Tomēr darba apraksti nav nekļūdīgi.

Vairāk...

13

mar
2023

Pārdomāta koučinga nozīme

Autors: Džims Lenglijs

Golfa profesionālis var saskarties ar neapskaužamu uzdevumu veikt nepieciešamās izmaiņas studenta, kurš gadiem ilgi bumbiņu ir sitis nepareizi, golfa sitienā. Viņam ir jātrenē pārvarēt golfa spēlētāja tendence atgriezties pie vecajiem ieradumiem. Tāpat personīgajam koučingā trenerim ir jāpalīdz studentam apgūt mainīt vecās tendences, kas var kavēt personīgo izaugsmi.

Vairāk...

6

mar
2023

Cik svarīgi ir "Palikt savā joslā"

Autors: Riks Boks

Jūs taču neieietu savā darba vietā, un izvilktu pistoli lai aplaupītu uzņēmumu, vai ne? Bet savā ziņā tas ir tas, ko mēs darām, kad mēs riskējam neievērot savas spēcīgās puses un apdāvinātības jomas un "ielaužamies" citu prasmēs un talantos. Nenolaupiet citiem savas komandas locekļiem viņu prieku. Palieciet savā joslā - jūs, iespējams, atklāsiet, ka jūsu kopējais darbs ir lielāks par atsevišķo daļu summu.

Vairāk...

27

feb
2023

Mācības, kuras iegūtas caur neveiksmēm

Autors: Kens Korkovs

Mums bija jāveic liels celtniecības darbs manā ģimenes rančo, kur esam iekārtojuši telpas, lai kalpotu kara veterāniem, kuri kaujās ir guvuši nopietnus ievainojumus - fiziskus, garīgus un emocionālus. Ēkai bija nepieciešams ievērojams remonts, un mums bija nepieciešams, lai darbi tiktu pabeigti pēc iespējas ātrāk.

Vairāk...

20

feb
2023

Ieguvums no mūžīgas, pārbaudītas komunikācijas

Autors: Roberts Dž. Tamasi

Sociālie tīkli ir komunikācijas revolūcijas liela daļa. Miljoniem cilvēku izmanto tādus medijus kā LinkedIn, Twitter un Facebook, lai nodotu savus ziņojumus, kā arī uzturētu kontaktus ar kolēģiem un draugiem. Sociālie mediji var aizņemt lielu daļu mūsu laika; tie var būt noderīgi, bet var būt arī garīgi kaitīgi.

Vairāk...

13

feb
2023

Stāsts par negudro biznesmeni

Autors: Džeimss D. Firnštāls

Mēģinot komunicēt būtiskus jēdzienus, viens no efektīvākajiem veidiem, kā to izdarīt, ir stāstu izmantošana. Kā kāds to ir aprakstījis, tā ir "verbāla attēla gleznošana, uz kā uzklāt svarīgu principu". Stāsti, kas iemieso idejas, kuras mēs vēlamies nodot, ļauj tās vieglāk atcerēties.

Vairāk...

Lai pieteiktos nedēļas rakstam Pirmdienas Manna, aizpildiet pieteikuma formu lapas lejas daļā.

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

 

 

 

 

© 2023 CBMC Latvija

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

© 2023 CBMC Latvija