CBMCAktivitātesMateriāliPartneriKontakti

 

Privātuma politika

CBMC Latvija (turpmāk Biedrība) sastādīja šo Privātuma politiku, lai pasvītrotu mūsu nopietno attieksmi pret mūsu vietnes un citu resursu lietotāju privātumu. Izlasiet to, un jūs uzzināsiet, kāda ir mūsu politika attiecībā pret personīgo informāciju, ko ievada un nosūta mūsu apmeklētāji un lietotāji.

Privātuma politikas darbības sfēra

Šī Privātuma politika nosaka Biedrības politiku attiecībā pret personīgo tās rīcībā esošo informāciju, kuru Biedrība saņem caur tai piederošo Interneta vietni.

Šī Privātuma politika nav attiecināma uz tādu uzņēmumu darbībām, kurus Biedrība nekontrolē un kuri nav tās pārvaldībā, kā arī trešajām personām, kuras nav Biedrības darbinieki un tai nepakļaujas, ieskaitot ārējos uz līguma pamata darbojošos satura piegādātājus un ārējās vietnes, uz kurām var norādīt saites Biedrības vietnē.

Personīgās informācijas ievākšana un izmantošana

Jūs varat apmeklēt Biedrības vietni, nesniedzot nekādu personīgo informāciju. Tomēr, Biedrībai var būt nepieciešama noteikta satura informācija gadījumos, ja jūs vēlаties pieteikties nedēļas raksta Pirmdienas Manna vai jaunumu abonēšanai, kā arī, ja jūs reģistrējaties Biedrības organizētam pasākumam.

Nepieciešamības gadījumā šie dati var ietvert personīgo kontaktinformāciju. Biedrība izmantos šo informāciju, atbildot uz jūsu jautājumiem, pieprasīto pakalpojumu sniegšanai un saziņai ar jums.

Ievadot vietnē un nosūtot mums informāciju, jūs piekrītat informācijas ievākšanai un izmantošanai atbilstoši Privātuma politikai.

Nepersonīgās informācijas ievākšana un izmantošana

Biedrība automātiski saņem un saglabā nepersonīgu informāciju no Interneta pārlūkprogrammas un servera žurnāliem. Tā ietver IP adresi, sīkdatņu informāciju un pieprasītās vietnes lapas adresi. Biedrība var izmantot šo informāciju satura vadībai, kuru jūs redzat jūsu pieprasījumu apmierināšanai. Tomēr, Biedrība nesasaista šo nepersonīgo informāciju ar jebkādu no jums saņemto personīgo informāciju.

Informācijas nodošana un atklāšana

Biedrība var nodot jūsu personīgo informāciju trešajām pusēm, kuras darbojas Biedrības vārdā, lai kvalitatīvāk sniegtu jūsu pieprasītos pakalpojumus. Mēs varam nodot informāciju vienīgi tādām trešajām pusēm, kuru privātuma politika ir saskaņā ar mūsu Privātuma politiku, vai kuras apņemas ievērot mūsu Privātuma politikas prasības.

Biedrība var atklāt personīgo informāciju sekojošos gadījumos:

  • Mums ir jūsu skaidra piekrišana informācijas nodošanai noteiktiem mērķiem;
  • Mums ir jāreaģē uz tiesas pavēsti, tiesas nolēmumu vai citiem tiesiskiem procesiem;
  • Mums jāaizstāv mūsu vietnes lietotāju personīgā drošība vai Biedrības tiesības vai īpašums;
  • Mēs uzskatām, ka darbības mūsu vietnē pārkāpj Biedrības sastādītos noteikumus vai jebkuras mūsu rekomendācijas attiecībā pret konkrētu pakalpojumu izmantošanu.

Atrisināšana

Ja jūs nedodat savu piekrišanu savas personīgās informācijas ievākšanai, izmantošanai un atklāšanai atbilstoši šai Privātuma politikai, lūdzu, nesniedziet Biedrībai nekādus personīgos datus. Ja jūs jau esat snieguši personīgo informāciju Biedrībai, bet vairs nevēlaties atļaut tās izmantošanu vai atklāšanu saskaņā ar šo Privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums.

Drošība

Diemžēl, nekāda informācijas nodošana caur Internetu nevar tikt uzskatīta par 100% drošu. Tomēr, mūsu kompānija aizsargā informāciju jūsu konfidencialitātei un drošībai. Datu pārsūtīšanu aizsargā augsta drošības standarta SSL-šifrēšana. Biedrība uzglabā jūsu personīgo informāciju tieši tik ilgi, cik nepieciešams augstāk aprakstīto mērķu sasniegšanai vai likumdošanas prasībām.

Privātuma politikas izmaiņas

Biedrība drīkst jebkurā brīdī, jūs iepriekš neinformējot, patstāvīgi laiku pa laikam mainīt Privātuma politiku. Lūdzu, pārbaudiet Privātuma politiku periodiski. Biedrības pakalpojumu izmantošanas turpināšana pēc izmaiņu izdarīšanas nozīmē automātisku jauno noteikumu pieņemšanu no jūsu puses.

Jautājumi un priekšlikumi

Ja jums ir jautājumi vai priekšlikumi attiecībā pret šo Privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums.

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

 

 

 

 

© 2024 CBMC Latvija

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

© 2024 CBMC Latvija