CBMCAktivitātesMateriāliPartneriKontakti

 

Reģistrēšanās noteikumi

Reģistrēšanās dalībai pasākumā

Lai piedalītos CBMC Latvija organizētā pasākumā, ir jāveic dalības reģistrācija līdz norādītajai reģistrēšanās beigu dienai un apmaksa (ja pasākumam ir noteikta dalības maksa).

Reģistrācijas dati tiek izmantoti pasākuma plānošanai, tādēļ ir svarīgi uzskaitīt visas papildus (pavadošās) personas, ja tādas ir.

Dalības maksa, rēķins

Ja pasākumam ir noteikta dalības maksa, tā ir uzrādīta pasākuma aprakstā. Reģistrējoties pasākumam, apmaksu iespējams veikt ar bankas pārskaitījumu no maksātāja bankas konta, pamatojoties uz reģistrācijai automātiski sastādītu rēķinu. Rēķina kopija tiek nosūtīta uz reģistrācijas formā norādīto E-pasta adresi. Pēc reģistrācijas veikšanas, rēķinu iespējams lejupielādēt arī no reģistrācijas izpildes lapas.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka reģistrācija tiek apstiprināta pēc apmaksas saņemšanas rēķinā norādītajā bankas kontā.

Dalība pasākumā

Lūdzam ierasties pasākuma norises vietā vismaz 15 minūtes pirms pasākuma sākuma, lai reģistrētu savu klātbūtni un saņemtu izdales materiālus, ja tādi pasākumam ir paredzēti.

Reģistrēto personu skaita maiņa un dalības atsaukšana

Ja pēc pasākuma reģistrēšanās, bet līdz pasākuma reģistrēšanās beigu dienai jūs vēlaties mainīt reģistrēto personu skaitu vai atsaukt reģistrāciju, sazinieties ar CBMC Latvija personīgi, izmantojot E-pastu vai tālruni. Mēs atgriezīsim pārmaksāto nadas summu vai izsniegsim rēķinu trūkstošās summas apmaksai.

Papildus informācija

Ja jums ir nepieciešama papildus informācija, kā arī jebkuru jautājumu vai neskaidrību gadījumā saistībā ar reģistrāciju pasākumiem, lūdzam sazināties ar CBMC Latvija personīgi, izmantojot E-pastu vai tālruni.

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

 

 

 

 

© 2024 CBMC Latvija

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

© 2024 CBMC Latvija